ארועים בהונג קונג

Food Expo
תערוכת האוכל השנתית של הונג קונג נערת בדרך כלל באוגוסט.  יש הטוענים שהונג קונג היא בירת הקולינריה של אסיה, התערוכה הזו מאששת את טענה זו. התעורכה ממוקמת מרכז הכנסים של הונג קונג , 1 Expo Drive, Wan Chai Hong Kong. התעורכה מציעה מאות דוכנים מרחבי הגלובוס, לרבות שפים, שפים מישלן, כנסים, דוגמאות, הדגמות ועוד.. הכינו את עצמכם למגוון צבעים וריחות, וכמובן טעמים משגים. נזה עדיין אסיה אז יכול להיות שתתקלו במאכלים מוזרים, אבל בהחלט שווה את "המאמץ".

Halloween
אחד מהיתרונות של הונג קונג מבחינות רבות הוא השילוב של מערב/מזרח זאת עקב השילטן הבריטי ששלט בהונג קונג עוד מ-1842 לאחר מלחמת אופיום הראשונה. הונג קונג התוודאה לתרבות מערבית ונותרו מספר לא מבוטל של מנגים וחגים שמזכירים אותם בהונג קונג. כיום הונג קונג היא עיר/שטח קוסמופוליטי לכל דבר ומתגוררים שם מערביים רבים ותיירות שם רק גוברת. כאמור חלק מהחגים נשארו אקטואליים, אחד מהם הלווין. למרות שהאוכלוסיה לא חוגגת את החג הזה מימים ימימה עדיין ההשפעה ברורה. לאורך אוקטובר הונג קונג מתגנדרת בקורי עכביש, שלדים, מכשפות ודלעת, כך גם דיסנילנד ו Ocean Park, עד ה-31 באוקטובר.

Longines Mater of Hong kong
אירוע בינלאומי יוקרתי שנערך בשלושה נקודות בעולם, פריז, לוס אנג'לס והונג קונג ומוכר ע"י Federation Equestre Interbational. לכל מי שאווהב סוסים ויוקרה זה אירוע מתאים עבורו, אירוע שיקי עם שמפניות וארוחות ברמה גבוהה המציע מגוון פעילויות סוסים לרבות, The Hong kong Jockey Club Trophy, Race of the riders, פולו, אתגרי מהירות, ועוד , האירוע נערך ב AsiaWorld Expo. פברואר.

Hong Kong Flower Show
נערך בפארק ויקטוריה ב-Causeway Bay באי הונג קונג. מרכז הונג קונג בסמוך לגורדי שחקים, תצוץ לה תערוכת פרחים מרהיבה ורעננה. האירוע נערך קצת אחרי אמצע מרץ והוא צבעוני ומרנין. הסידורים נערכים ע"י קבוצות מקומיות ובילאומיות וישנן תחרויות ואירועים שונים.

Hong Kong 1st of July Celebrations
בראשון ליולי 1997, החזירה ברטיניה את הונג קנג לסינים והוכרז על הונג קונג כעל שטח מינהלתי עצמאי (חלקית). מאז נחגג התאריך ובכלל לאורך הקיץ ע"י העלאת הדגל, תהלוכות כמובן המאופיינות בדרקונים ואריות מקפצים, מוזיקה , ציורים, תחרות ריקודים, תזמוורות צעידה, הופעות אומנות לחימה לרבות טאי צ'י ועוד.

Ani-com and Games Hong Kong
עכשיו זה אירוע...אם יש לכם חברה צעירים או שאתם צעירים ברוחכם ואוהבים, משחקי וידאו, קומיקס, Graphic Novel, בכלל אומנות דיגטלית באשר היא, אז זה המקום. האירוע ענק ומציע מגוון פעילויות במקום. ממוקם ב- Hong Kong Convention and Exibition Center ביולי.. 

Tai Hang Fire Dragon
אירוע הנערך באזור Tai Hang אשר באי הונג קונג מאחורי פארק ויקטוריה. האגדה מספר שכדי להפטר מטייפניום ומגפות היו צריכים המקומיים להכין דרקונים ולרקוד שלושה ימים ולילות וכך נעשה והכל חזר למקומו בשלום. כיום בכל סוף ספטמבר לשולשה ימים רוקדים עם דרקונים ענקיים מעל 60 מטרים, יש באירוע מעל 300 אנשים המשתתפים.